You need to place the translation here

Read more

EU supports Ukrainian border management agencies in securing their operation

The European Union through its project “EU Support to Strengthening Integrated Border Management in Ukraine (EU4IBM)” has handed over personal protective equipment, including helmets and ballistic vests, to the State Border Guard Service of Ukraine for a total worth over EUR 977,000.

Детальніше
1

EN: Проєкт

Проєкт сприятиме визначенню та допомагатиме усуненню прогалин у впровадженні національних реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики інтегрованого управління кордонами

2

EN: Мета

Громадяни України користуються розширеними можливостями мобільності, а економічні оператори краще інтегрувались у світові потоки економічного обміну, при цьому забезпечується високий рівень безпеки та запобігання транскордонній злочинності.

3

EN: Завдання

Транскордонні переміщення осіб і товарів обробляються ефективно, враховано загрози безпеці та забезпечено відповідність належній практиці інтегрованого управління кордонами Європейського Союзу.

EN: Україна – пріоритетний партнер Європейського Союзу

EN: Україна – пріоритетний партнер Європейського Союзу. Підписання Угоди про асоціацію включно з поглибленою і всеохоплюючою зоною вільної торгівлі в 2014 році відкрило нову главу у відносинах між ЄС та Україною.

EN: Реалізація Угоди означає тіснішу співпрацю у сфері політики та безпеки й поступову економічну інтеграцію України в єдиний ринок ЄС. Угода також пропонує дорожню карту реформ в Україні, зокрема запровадження європейських стандартів і найкращих практик

EN: Завантажити брошуру про підтримку ЄС (PDF)
Quote icon

EN: Європейський Союз приділяє велику увагу питанням співробітництва та координації служб, що працюють на кордонах, обміну інформацією та спільного аналізу ризиків як між країнами-членами ЄС, так і з третіми країнами, особливо нашими безпосередніми сусідами. Разом ми прямуємо до того моменту, коли кордони будуть сприйматися не роз’єднуючим, а радше об’єднуючим та убезпечуючим засобом

— Ксав’є Камю

керівник першого відділу програм зовнішньої допомоги

«Належне управління та верховенство права» Представництва ЄС в Україні

Інтегроване управління кордонами в Україні – це скоординована діяльність компетентних державних органів України та військових формувань, спрямована на створення та підтримання балансу між забезпеченням належного рівня прикордонної безпеки і збереженням відкритості державного кордону для законного транскордонного співробітництва, а також для осіб, які подорожують.

Від ефективності управління державним кордоном залежить безпека держави, розвиток її економіки та людський потенціал. Розроблення ефективної системи управління державним кордоном сприятиме транскордонному співробітництву, збільшенню доходів державного та місцевих бюджетів, туризму та спрощенню інших форм законного руху осіб, послуг і товарів. Водночас державні кордони повинні бути закриті для всіх видів незаконної діяльності, що загрожують стабільності держави.

EN: Завантажити брошуру про підтримку ЄС (PDF)

EN: Долучайтеся та поширюйте інформацію про нас

EN: Команда IBM складається з професійних працівників та експертів у своїй галузі, які щоденно прикладають максимальну кількість зусиль, для розвитку проєкту, який сприятиме визначенню та допомагатиме усуненню прогалин у впровадженні національних реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики інтегрованого управління кордонами. Підтримай нас, поділись офіційною сторінкою у соціальних мережах. Дякуємо.

EN: Рекомендуємо переглянути

EN: З'явились питання?

Write us