До уваги тих, хто виїжджає до країн ЄС

Детальніше

Виклики для управління кордонами під час війни

Військова агресія РФ проти України спричинила збільшення потоків переміщення та транскордонної мобільності в нашій країні.

На початку повномасштабної війни Управління Верховного комісара ООН оцінювало, що біженцями стануть близько 4 млн осіб. Масштаби переміщення виявилися безпрецедентними: така кількість покинула Україну за приблизно місяць, і Управління наразі прогнозує більше 8 млн біженців до кінця року.

У цій аналітичній записці йдеться про виклики для учасників процесів інтегрованого управління кордонами, а також розглядається, у які способи вони реагували на ці виклики.

Опубліковано у рамках проєкту “Мультикомпонентна громадська підтримка реформ у сфері інтегрованого управління кордонами”, який реалізує ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проєкту “Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)”, який фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD).

Висловлені думки є позицією авторів і не обов’язково відображають позицію ЄС або ICMPD.

Долучайтеся та поширюйте інформацію про нас

Команда IBM складається з професійних працівників та експертів у своїй галузі, які щоденно прикладають максимальну кількість зусиль, для розвитку проєкту, який сприятиме визначенню та допомагатиме усуненню прогалин у впровадженні національних реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики інтегрованого управління кордонами. Підтримай нас, поділись офіційною сторінкою у соціальних мережах. Дякуємо.

З'явились питання?

Напишіть нам