До уваги тих, хто виїжджає до країн ЄС

Детальніше

Про інтегроване управління кордонами в Україні

Інтегроване управління кордонами в Україні – це скоординована діяльність компетентних державних органів України та військових формувань, спрямована на створення та підтримання балансу між забезпеченням належного рівня прикордонної безпеки і збереженням відкритості державного кордону для законного транскордонного співробітництва, а також для осіб, які подорожують.

Суб’єктами інтегрованого управління кордонами в Україні є Міністерство внутрішніх справ, Міністерство закордонних справ, Мінінфраструктури, Міністерство фінанасів, Держприкордонслужба, Державна міграційні служба, Державна митна служба, Служба безпеки України, Національна поліція, Національна гвардія, Держпродспоживслужба, Збройні сили України (Повітряні та Військово-Морські Сили), які взаємодіють на відомчому, міжвідомчому, державному та міжнародному рівнях для досягнення цілей державної політики у сфері інтегрованого управління кордонами.
З метою розвитку систему ІУК та наближення процесу управління кордонами України до європейських стандартів і найкращих практик, ЄС надає Україні підтримку у виявленні та усуненні прогалин у національних реформах, реінжинірингу бізнес-процесів і вдосконаленні процесу управління ресурсами, наданні аналітичної інформації та інструментів, раціоналізації процедур контролю кордонів і розробці моделей концепцій контрольно-пропускних пунктів, поліпшенні міжвідомчої координації та обміну інформацією на національному рівні та із сусідніми країнами.

Така допомога надається в рамках проекту ЄС «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», а також низки спеціалізованих проектів.

Розвиток системи інтегрованого управління кордонами в Україні відбувається на основі Національної стратегії і Плану дій щодо інтегрованого управління кордонами, розроблених за сприяння ЄС та ухвалених у 2019 році.

Суб’єкти ІУК

Долучайтеся та поширюйте інформацію про нас

Команда IBM складається з професійних працівників та експертів у своїй галузі, які щоденно прикладають максимальну кількість зусиль, для розвитку проєкту, який сприятиме визначенню та допомагатиме усуненню прогалин у впровадженні національних реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики інтегрованого управління кордонами. Підтримай нас, поділись офіційною сторінкою у соціальних мережах. Дякуємо.

З'явились питання?

Напишіть нам