До уваги тих, хто виїжджає до країн ЄС

Детальніше

Міжнародна підтримка

Україна – пріоритетний партнер Європейського Союзу. Підписання Угоди про асоціацію включно з поглибленою і всеохоплюючою зоною вільної торгівлі в 2014 році відкрило можливості для  тіснішої співпраці у сфері політики, безпеки та поступової економічної інтеграції України в єдиний ринок ЄС. Угода також пропонує дорожню карту реформ в Україні, зокрема заради збільшення взаємодії громадян України та ЄС, а також створення умов, за яких українські компанії могли б конкурувати на європейських і світових ринках.

Таким чином ЄС допомагає українським відомствам-суб’єктам ІУК забезпечувати належне управління кордоном одночасно з  наданням кращих послуг для подорожуючих, сприянням регіональній співпраці, транскордонній торгівлі, розвитку й контактам між громадянами сусідніх країн. Ця робота дозволяє громадянам і компаніям користуватися перевагами більшої мобільності та інтеграції у світову економіку та одночасно забезпечувати високий рівень безпеки й запобігання транскордонній злочинності.

Долучайтеся та поширюйте інформацію про нас

Команда IBM складається з професійних працівників та експертів у своїй галузі, які щоденно прикладають максимальну кількість зусиль, для розвитку проєкту, який сприятиме визначенню та допомагатиме усуненню прогалин у впровадженні національних реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики інтегрованого управління кордонами. Підтримай нас, поділись офіційною сторінкою у соціальних мережах. Дякуємо.

З'явились питання?

Напишіть нам