До уваги тих, хто виїжджає до країн ЄС

Детальніше

ІУК і виклики, спричинені війною

Ефективне управління кордонами може допомогти державам досягти більш збалансованого підходу, який зміцнює їхню національну безпеку і водночас захищає права та зменшує потенційну враз- ливість тих, хто перетинає кордони. Під час повномасштабної війни з РФ першочерговою потребою є захист державного кордону, мінімізація людських та інфраструктурних втрат; водночас виникають можливості впровадити зміни у сфері управління кордонами, наслідки яких будуть мати позитивний вплив і після завершення бойових дій.

Ця аналітична записка пропонує шляхи розвитку ІУК на відомчому, міжвідомчому та міжнародному рівнях, що допоможуть у подоланні викликів, пов’язаних з повномасштабною війною та масовим переміщенням людей.

Опубліковано в межах проєкту “Багатокомпонентна громадська підтримка реформ у сфері інтегрованого управління кордонами”, який реалізує ГО “Європа без бар’єрів” у рамках проєкту “Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні – Стійкість (EU4IBM-Resilience)”, який фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD).

Висловлені думки належать авторам і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу чи ICMPD.

Долучайтеся та поширюйте інформацію про нас

Команда IBM складається з професійних працівників та експертів у своїй галузі, які щоденно прикладають максимальну кількість зусиль, для розвитку проєкту, який сприятиме визначенню та допомагатиме усуненню прогалин у впровадженні національних реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики інтегрованого управління кордонами. Підтримай нас, поділись офіційною сторінкою у соціальних мережах. Дякуємо.

З'явились питання?

Напишіть нам