До уваги тих, хто виїжджає до країн ЄС

Детальніше

ЄС підтримує діяльність Державної митної служби України в умовах війни

Середа, 12 Жовтня, 2022

Публікації

Завдяки фінансуванню з боку Європейського Союзу, в рамках проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», нові дизельні генератори для Державної митної служби України було доставлено та встановлено протягом серпня та вересня 2022 року. Нещодавно проєкт EU4IBM передав 15 дизельних генераторів Malcomson потужністю від 33 до 44 кВт, які зараз вже встановлено на 15 митницях і пунктах пропуску в 11 різних регіонах України.

«Наша співпраця з Державною митною службою України продовжується у воєнний час через низку проєктів, спрямованих на підтримку безпечного та безперебійного транскордонного переміщення гуманітарної допомоги, а також експортних та імпортних товарів і матеріалів, з метою надання допомоги людям і підтримки економіки та обороноздатності України», – зазначив Ксав`є Камю, Керівник відділу Належного врядування та верховенства права Представництва ЄС в Україні.

В умовах регулярних ракетних і безпілотних ударів Російської Федерації по цивільній інфраструктурі України, в тому числі по об’єктах електроенергетики, розгортання резервних джерел живлення допоможе Державній митній службі України виконувати повсякденні функції. Завдяки наданому новому електрогенеруючому обладнанню митниці та митні пости по всій Україні зможуть уникнути перебоїв у роботі критично важливих підрозділів на кордоні та всередині країни.

З початку повномасштабної війни, проєкт EU4IBM, що фінансується Європейським Союзом, активізував зусилля для надання термінової підтримки українським суб’єктам управління кордонами, зокрема, через надання необхідного обладнання для безпеки зеленого кордону, особистого захисту, покращення роботи пунктів перетину та виконання інших важливих щоденних функцій на загальну суму понад 2 мільйони євро.

Довідкова інформація: Проект «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», що фінансується ЄС та виконується Міжнародним центром розвитку міграційної політики (ICMPD). Він підтримує реалізацію реформ, спрямованих на наближення системи управління кордонами України до стандартів та найкращих практик ЄС відповідно до Стратегії інтегрованого управління кордонами України, ухваленої Кабінетом Міністрів 24 липня 2019 року. Проект триває з грудня 2019 року до грудня 2022 рік.

За додатковою інформацією звертайтеся до Єгора Бєлкіна за адресою [email protected] або +38 067 323 22 13.

Долучайтеся та поширюйте інформацію про нас

Команда IBM складається з професійних працівників та експертів у своїй галузі, які щоденно прикладають максимальну кількість зусиль, для розвитку проєкту, який сприятиме визначенню та допомагатиме усуненню прогалин у впровадженні національних реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики інтегрованого управління кордонами. Підтримай нас, поділись офіційною сторінкою у соціальних мережах. Дякуємо.

З'явились питання?

Напишіть нам