До уваги тих, хто виїжджає до країн ЄС

Детальніше

Європейський Союз підсилює спроможність Державної прикордонної служби України в питаннях спостереження за кордоном

П’ятниця, 16 Вересня, 2022

Публікації

Європейський Союз в межах проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)» передав Державній прикордонній службі України (ДПСУ) тепловізійне обладнання для спостереження за кордоном на загальну суму у майже 500 тис. євро.

«Поки прикордонники в прямому сенсі боронять межі держави від неспровокованої та невиправданої агресії Російської Федерації проти України, до традиційних вразливостей кордону додаються нові та гібридні загрози. За допомогою наданого обладнання Державна прикордонна служба України зможе краще протидіяти цим загрозам і забезпечити покриття ще частини найбільш вразливих ділянок. Європейський Союз підтримував і підтримуватиме ДПСУ заради нашої спільної безпеки», – підкреслив Ксав’є Камю, Керівник відділу Належного врядування та верховенства права Представництва ЄС в Україні.

З поставкою зазначеного спеціалізованого обладнання для спостереження, допомога ЄС суб’єктам інтегрованого управління кордонами (ІУК) в межах проєкту EU4IBM досягла загальної суми понад 1,5 млн євро та забезпечила надання широкого спектру необхідної підтримки, яка уможливлює більш ефективне виконання Державною прикордонною службою України завдань з охорони кордону та реагування на нові ризики.
«Інтегроване управління кордонами стосується не лише процесів та механізмів, які мають бути налагоджені у кращий, скоординований і цілісний спосіб, а й сучасних та ефективних технічних засобів, які допомагають у виконанні щоденних завдань і покращують загальну ефективність», – зазначив Арунас Адоменас, Керівник проєкту EU4IBM.

З 2020 року проєкт EU4IBM надає всебічну підтримку суб’єктам ІУК в Україні та фокусується зокрема на полегшенні та просуванні внутрішнього та міжвідомчого співробітництва, обміні даними та транскордонному співробітництві, вдосконаленні внутрішніх та міжвідомчих робочих процесів. Метою цієї роботи є допомога у повноцінному впровадженні Україною європейського підходу до інтегрованого управління кордонами. Після початку повномасштабної російської агресії проти України проєкт забезпечив деякі з основних потреб ДПСУ та Держмитслужби, зокрема здійснив окремі поставки, важливі для виконання суб’єктами ІУК своїх функцій у воєнний час.

Довідкова інформація:
Проєкт «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», що фінансується Європейським Союзом та втілюється Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD), спрямований на підтримку впровадження реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики Європейського Союзу в межах Стратегії інтегрованого управління кордонами України, ухваленої Кабінетом Міністрів України 24 липня 2019 року. Проєкт триває з грудня 2019 р. до грудня 2022 р.

За додатковою інформацією звертайтеся до Ігоря Сергеєва, [email protected] або +38099 515 6251.

Долучайтеся та поширюйте інформацію про нас

Команда IBM складається з професійних працівників та експертів у своїй галузі, які щоденно прикладають максимальну кількість зусиль, для розвитку проєкту, який сприятиме визначенню та допомагатиме усуненню прогалин у впровадженні національних реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики інтегрованого управління кордонами. Підтримай нас, поділись офіційною сторінкою у соціальних мережах. Дякуємо.

З'явились питання?

Напишіть нам